| AnYyCrZ a întrebat:

Mi se pare mie sau timpul trece prea repede?laughing
Parca ieri intrasem in vacanta straight face

Răspuns Câştigător
| RockLife99 a răspuns:

Credeam ca doar eu cred asta laughing

| AnYyCrZ explică (pentru RockLife99):

Eh apar si eu in grup big grin laughing

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

În cazul meu, timpul trece așa leneș.

| Adda0a0 a răspuns:

Trece repede dar cauta sa faci ceva util cu el happy

| AnYyCrZ explică (pentru Adda0a0):

Incerc dar plictiseala vine repede laughing

| deeadeea111 a răspuns:

Timpul trece foarte repede....cand o sa inceapa scoala o sa ni se para cateva zile ca trece extrem de greu pana ce ne acomodam...asta este viata nu avem ce sa facem

| TizZu15 a răspuns:

Da trece, dar nu-l pierde in zadar.

| AsdfghjkI32 a răspuns:

Si mie mi se pare ca vara asta timpul a trecut mult prea repedeeee sad
ehh, oricum e mijlocul vacantei, mai avem timp sa ne distram

| Korb a răspuns:

Interesanta intrebare..parerea mea da trece, dar bucura-te de timpul care a mai ramas cat poti..crede-ma cand va incepe scoala iti vei dori timpul de acumlaughing