| GulDan a întrebat:

De ce se dau mereu atentate teroriste in Franta?

Credeti ca la noi o sa aiba loc vreun atentat?

Spuneti-mi va rog ce tari sa nu vizitez care au loc atentate teroriste!

7 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Eu zic sa nu vizitezi Turcia, o vreme.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca in Franta si Belgia exista o mare comunitate de islamisti / arabi samd. Le este mai usor sa patrunda in tara, sa puna la cale atentate, sa obtina arme samd avand deja cetatenii.

Cine stie, intr un viitor e posibil sa fie si la noi, dar ma indoiesc, nu reprezinta niciun interes tara noastra, poate nici nu au auzit de ea, mai ales ca nu avem trupe insemnate in orient.

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Mai adaug eu ceva...

Pentru ca franta trimite trupe si bombardeaza tarile arabe.

Noi ii sustinem pe teroristi prin evaziune fiscala.
Cam asa merge treaba deci la noi e imposibil sa fie.

| doctorandus a răspuns:

Cred ca sansa sa mori lovit de fulger e mai mare decat sansa sa mori intr-un atentat terorist dintr-o tara din UE.

| Mayhem666 a răspuns:

Pentru ca acei teroristi sunt niste idioti. Nu stiu daca la noi o sa aiba loc vreun atentat terorist, dar timpul nu este trecut inca. Eu zic sa nu mai vizitezi nici o tara, mai bine te incui in beci laughing. glumeam, poti sa vizitezi : Spania, USA, Japonia, Argentina, Brazilia, etc, sunt multe tari pe care poti sa le vizitezi.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Frica face populatia mai docila.