| compcris00 a întrebat:

Deja de citeva luni vad pe diferite site-uri una si aceeasi stire
NASA confirma! ASTEROIDUL de PATRU kilometri va lovi PAMÂNTUL între 15-25 septembrie 2015!
https://grnepotu.wordpress.com/......brie-2015/
Cum credeti chestia asta chiar e reala, sau e un fel de 21 decembrie 2012?

25 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

NASA a INFIRMAT povestea. Daca a infirmat-o pentru a nu se crea panica sau chiar asa e... ramine de vazut. Presupun ca nu sinteti atit de naivi incit sa credeti ca daca e sa ne loveasca un asteroid care va fi vizibil din Romania veti apuca sa aflati de el altfel decit uitindu-va pe cer si exclamind "baga-mi-as ***, ne-am dus la vale"

| compcris00 explică (pentru KodrutZ):

Eu cred ca povestea asta e facuta ca sa faca cineva bani, cum a fost pe 21 decembrie 2012, cind niste debili dadeau 70.000 $ pentru un loc, si ca sa se goleasca marfa din magazine.

| K0sti a răspuns:

Da, un site etalon, nepotu asta...

| minrest a răspuns:

Pai daca NASA confirma, spovedeste-te si cheltuieste-ti banii. Parca e greu sa scrii un material si sa il pui pe net.

Răspuns utilizator avertizat
| dragosbogdan001 a răspuns:

Gata! apocalipsa, murim toti.
Frate mai lasa bancurile daca am fi toti la fel de creduli ca tine ar fi haos si dezordine in toata lumea. Un site inventeaza o stire, si ca sa se creada real, spun ca au confirmarea NASA. Apoi alte site-uri preiau stirea si o prezinta la fel, si toata lumea e speriata. Daca ar fi fost real, ar fi fost pe toate posturile de televiziune, site-urile de internet etc. Spune tu, este asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca locuiesti in America de Nord, iti dau un sfat: macar apuca sa saruti persoana dorita si sa iti faci provizii cu cheesburgeri de la McDonald.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

IA STAI PUTIN!

AI ZIS CUMVA 15 SEPTEMBRIE?! Asteroidul este o minune! Nu il distrugeti!

| compcris00 explică (pentru anonim_4396):

Da stii ca-i buna ideea cu sarutatu.Le spui la orice fata sexy de pe strada:Stii ca pe 15 septembrie murim, nu vrei sa facem un se%? Ce crezi ca o sa refuze.
Men buna ideea, ceva original

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine ca este pe 15, macar apuc sa imi fac majoratul...laughing)

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

La multi ani in avans, poate vine in avans

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci am de recuperat la greu, trebuie sa ma imprumut sa fac dragoste mai des, vrajeala man

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Te invit la majorat, ce propui sa facem? laughing)

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Multe,las ca vreau sasi arat

| compcris00 explică (pentru anonim_4396):

Sa facem un fel de jackass3d+the next girl door.

| compcris00 explică (pentru RAY):

Thx,ai cumva steam mai jucam cs go, grid autosport, btf?

| anonim_4396 a răspuns (pentru compcris00):

Explica'te laughing)))

| compcris00 explică (pentru anonim_4396):

Da ce am aici mult de explicaT, faci majoratu si m-ai chemat pe mine, si daca tot vine sfirsitul lumii facem o sarbatoare de neuitat.
Cred ca ai vazut filmele estea doua, daca nu uitete si nu voi mai avea mult ce sa-ti explic.
big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru compcris00):

Am vazut -The girl next door
rolling on the floor)...ok...big grin

| BenWilde a răspuns:

E o farsa (Si o gluma proasta). Daca nu difuzeaza stirea asta niciun post oficial de stiri, gen CNN, pro-tv, etc. atunci nu e adevarat. Si chiar si posturile oficiale mai fac greseli, deci nu te stresa.

| ShutUp01 a răspuns:

Da' stiu si eu c-a venit.Suntem in 2017 si peste 2 zile mai vine un astfel de "sfarsit al lumii".
Si totusi inca suntem si vom fi aici.

| Ana2006 a răspuns:

Sincer...Este un fel de 21 Decembrie

| VeveritaSiberiana a răspuns:

Minciuni.

| Meenakshi a răspuns:

Mare treaba, parca nu au mai fost si pana acum asteroizi!

| Horga a răspuns:

Daca era adevarat nu gaseai informatii nicaieri, nici macar scrise in gluma