| mariusQ a întrebat:

Am auzit pe discovery ca in 23 decembrie 2012 un **** de meteorir de 2 km diametru va lovi pamantul sa-mi fac griji?

16 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Am vazut si eu o parte din documentarul ala, nu m-am uitat pana la sfarsit. Oricum, la fiecare potential pericol pentru Pamant era cate o probabilitate de a se intampla.Deci nu este 100% sigurwinking
Si daca va fi, asta e, n-ai ce sa faci, nici n-o sa simti ca mori, te spulbera intr-o clipawinking

| mariusQ explică (pentru Eღilia62):

Si daca exista supravietuitori vor muri in chinuri.

| florin1979 a răspuns:

Ai auzit rau!

| mariusQ explică:

Scuzati greseala

| mixxjim a răspuns:

Nu-ti face, ca si daca e asa oricum nu ai ce face sa scapi laughing

| mariusQ explică (pentru mixxjim):

Pai macar ma duc sa ma spovedesc, oricum am 12 ani nu am facut atatea pacata cum ar fi sa omor pe cineva.

| mixxjim a răspuns (pentru mariusQ):

Pai nu trebuie sa astepti sfarsitul lumii, asta poti sa o faci oricum si oricand, asa ca fa-o daca asta ti-e grija si esti linistit happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-ti faci griji.si eu imi fac.iti dai seama? daca intra ala in pamant, va fi mai greu pamantul cu cat? dar cine il va cuceri? ca toti vor vrea meteoritul ala? eu zic sa ne facem griji, poate nu mai ajunge nu? ca daca vine si noi nu ne-am facut griji? e jale.

| mariusQ explică (pentru anonim_4396):

Pai eu ori cum ma duc sa ma spovedesc cu 2 saptamani inainte si aporpo cati ani ai?

| mariusQ explică (pentru anonim_4396):

Pai ma spovedesc cu 2 saptamani inaine si daca vine ma cac pe el meteorit si apropo cati ani ai?

| mariusQ explică (pentru mariusQ):

Am scris de doua ori, ups!

| DimLight a răspuns (pentru mariusQ):

Ala e meteoritul care vine sa ii ia pe base - ponta si antonescu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mariusq? vad ca vorbesti ca un om dar scrii vulgar iar acilisea santem pe un site nu santem la wc.margi intai si fa-ti necesitatile fiziologice si-ti spun varsta mea, dupa.

| RaReSh17 a răspuns:

Da, vine meteoritu si iti cade pe casa

| mariusQ explică (pentru RaReSh17):

Da iti cade tie in cap.

| Alinafi a răspuns:

Nu iti face griji de asta, oamenii de stiinta sunt inteligenti si ei cred ca pot afla orice chiar si sfarsitul lumii dar de fapt doar Dumnezeu stie cand va vrea sa distruga lumea asa cum a creat-o nu-ti face griji!:*