| RAY a întrebat:

Desi eu nu cred in horscop,am vazut ceva interesant,faza e ca e adevarat, mi se pare misterios sincer, pareri?
Care este compatibilitatea zilei de naștere pentru 1 decembrie 1989?
Când vine vorba de dragoste și relație, ești cel mai compatibil cu o persoană născută pe 23 februarie 1992. Ai un scor de compatibilitate cu ziua de naștere de +162. Imaginează-ți că ești îndrăgostit de sufletul tău pereche
https://mybirthday.ninja/......https?/

5 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Băi puștiule, ești mai mic ca mine cu 5 luni.
Așa că... puțin respect, te rog.

An dat un search pe programul de la recepție și am găsit două tipe născute pe 23 feb. 1992. Una din Albania și una din Portugalia. Ce preferi? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E pentru nefe-uri atat in cazul gagicilor cat si in cazul masculilor. Esti nefe, intri pe horoscop. Nu esti, te duci sa faci sex cu partenerul.
Nu e niciun mister: cand dai peste unul de care-ti place ai impresia ca e alesul indiferent de zodia in care e.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu a inteles nimic

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nici nu am intentia.

| Together a răspuns:

Predictii poate face oricine, mai greu e sa se verifice...