| anonim_4396 a întrebat:

Din ce se extrage albastrul de metil?

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cred ca vroiai sa spui albastru` de metin...big grin

| Livianananana a răspuns:

Apa si alccol

| little a răspuns:

Din cate stiu eu... apă şi separarea din soluţiile apoase extractive cu alcool

| little a răspuns:

Omg sad. toti va jucati metin sad ce va place la jocu ala idiot? sad. jucati ma lineage 2 final garcya :X. ala e criminal. nu ca facatura aia de metin... cica. metin2... nu exista nici macar metin1 laughing

| cLaudYu a răspuns:

Nu stiu din ce se extrage, stiu doar ca poate încetini şi chiar vindeca bolile "Alzheimer" şi "Parkinson", potrivit unui studiu al Centrului de Cercetare Oakland.big grin