| Crazydevil0232 a întrebat:

Cum iese albastrul de metil din par?

6 răspunsuri:
| MetalHead04 a răspuns:

Spala-te.

| vegeta a răspuns:

Ba voi nu sunteti sanatosi cum drak sa va dati cu albastru da metil in cap ma laughing)) da vb lu colegu spalate des pe cap cu mult sampon

| vandy a răspuns:

Te speli pe cap de mai multe ori. Atentie pateaza!

| roberthaaa a răspuns:

Cu multa apa si sampon care sa faca multa spuma si care stii ca intr-adevar curata bine. Eu de violetul de gentiana de pe blond am scapat cam intr-o saptamana fara prea mult efor, 4-5 spalari pe cap si gata! Sampon iti recomand Clear/head&sholders sau wash&go!

| dina001 a răspuns:

Ti-l speli des sau daca ai cateva suvite ti-l filez cu foarfeca

| Stoica_Liliana_1969 a răspuns:

Cu clor. Pare nebunesc, dar iese cu clor. O sa fie un pic mai aspru, dar își revine la normal cu balsam.