| BLURREDLINES a întrebat:

E adevarat ca exista fantome. adica spirite big grin. Sunt pasionata si vreau sa stiu si eu big grin. Ce intamplari cu asa zisele fantome aveti? Pt. cel mai infricosator dau fundawinking.

Răspuns Câştigător
| marycris a răspuns:

Am fost in tabara la predeal 18 copii si un prof...pe varful muntelui, in padure la o vila.in timp ce profui dormea, noi ne jucam, si apa era pli na in cada la baie, iar cand neam intors era goala.noaptea, patul se misca si o fata a vrut sa se sinucida(spiritu era in ea).app.nu a reusit.si-a rupt doar piciorul.si mai sunt. sper sati plac. apoi am luat masuri si fantomele suint acum cu noi in br. 3 spirite...ne-am obisnuit. enjoy

18 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu, nu exista autenticitate in ceea ce priveste existenta fantomelor.
Eu am auzit de multe intamplari cu fantome, dar nu am crezut niciodata in asa ceva, in schimb, am crezut in imaginatia bogata a celora care au afirmat asa ceva. Dai funda pentru cel mai infricosator? Imi dai funda pentru a te speria? Pentru ce? Pentru a veni peste o saptamana cu o intrebare care sa vadeasca frica de intuneric sau deslusirea unui vis neplacut? Nu, eu nu fac asa ceva, chiar daca-mi vine sa ma tai cu lama pentru ca nu primesc fundita. Ma asteptam ca tinerii din ziua de azi sa doreasca a invata ceva folositor. Ori in a fi speriati, nu vad nimic folositor.

| Flav a răspuns:

Pfuuuuu, ce fantoma am vazut la poza ta. :-s

| yumeee a răspuns:

Bineînţeles că există.
De fapt, acum, nu eu tastez, ci Bruno, fantomelul care locuieşte în closet-ul meu. happy

| muzicalBoX a răspuns:

Cred ca asputea satii zic o poveste cu fantome dar nu cred in asa ceva.

| eugeniu_6685 a răspuns:

A nu se confunda fantomele cu spiritele. Fantomele sunt proiectii astrale, remanente care bantuiesc anumite locuri pe care cineva le-a "incarcat" cu emotii negative in momentul mortii. De obicei episodul bantuirii se manifesta dupa acelasi scenariu pentru toti perceptorii. Ceva in genul unui film tridimensional. Perceptorii de fantome sunt mai putini decat fantomele. Nu mai vorbesc despre cautatorii de senzational, ei vad si... ce nu e.

| nixy a răspuns:

O sa vezi cu ochi tai daca se poatewinking dar nu te juca cu chesti de genuu straight face

| marycris a răspuns:

Maria25510@yahoo.com

| evilkiss a răspuns:

Daca stai de vorba cu batranii, ai sa afli niste povesti interesante, se spune ca demult exista asa ceva, mirese care umblau noaptea, pasari care vorbeau cu tine pe la geam(naluci, diavoli), exista si nu as vrea sa intalnesc cu nici una, deci intreaba batranii sau pe bunica, iti va spune cateva povesti

| ღSkUmPyCuTzZzAღ a răspuns:

Eu nu cred sunt iluzi si fantezi create de oameni dac vezi asa ceva sa nu te speri vazul iti joaca feste

| Johnny_6115 a răspuns:

Ps:SI eu sunt pasionat de asta si da exista fantome dar nu stiu cum sa-ti explic uita de discovery vinerea la 10 noapta nu e trucaz e adevart.Tre sa ai putin curaj sa te uiti. Funtita :d?

| Anonim69 a răspuns:

Oh doamne:-s. existarolling eyes. Am intamplari dar prefer sa ma abtin! daca ai tu intamplari cu fantome te astept sa mi le spui si ti voi spune ce sa facihappy

| kRedhead a răspuns:

Tu îţi baţi joc de mine nu? rolling on the floor Ştii prea bine că mai mult de jumătate din viaţa mea o ocupă paranormalul. Şi pentru toţi de aici: Spiritele, demonii, strigoii există happy. Îmi doresc din toată inima ca voi, cei care nu credeţi să vi se întâmple ceva care să vă facă să credeţi;-j.

| Wihaela a răspuns:

Nu stiu daca exista chiar fantome, dar mie in 2 zile la rand mi s-a aprins tv`u in bucatarie, si odata combina! chiar acum 5-6 zile s-a deschis usa la mine in cam. n era nimeni si toate usile erau incuiate si geamuril inchise.nu stiu ce se intample, si nici nu stiu ce ``seisme`` sunt asteawinking

| BLURREDLINES explică:

@Flav ai grija cum vorbesti da? imi pun ce am eu chef la avutwinking. adica.pana cand te intereseaza pe tine? huuuh? tu nu vezi ce ai tu la avatarstraight face. la mine e Hayley

| Lorena_6574 a răspuns:

Uita-te vineri la discovery chanel la ora 22:00 ca atunci incepe un episod si mai este unu care incepe la 23:00! sunt foarte faine!

funda?

| alexb0y1998 a răspuns:

Uite aici;) pai fantome si spirite nu exista, dar se spuenc a ar exista ca sfuletul merge in iad sau rai:-? dar nu cred ca exista posibilatea sa vina pe pamant e ilogic:-j ^:)^, nu am avut intamplari cu astfel de fenomene, si nu exista Merry Bloody care te bantuie la oglinzi :))=)) sunt mituri si legende eu unul nu cred si nu cred ca exista, daca vine e treaba lor =));) pa pa sper ca t-eam ajutat http://ro.wikipedia.org/wiki/Paranormal http://ro.wikipedia.org/wiki/Moarte_(mitologie) uite doua site-uri cu acest feld e subiecte:-?:) funda? :):* pa pa :-h

| lola_7409 a răspuns:

Nu fantome...ci spirite.
eu am trait pe pielea mea. eram odata in casa si imi preparam ceai si se auzise cheia in usa chum se misca. am mers si m-am uitat.eram doar eu in casa.
cheia s-a mai miscat putin si apoi s-a oprit.am multe patanii asa. noaptea se mai aud pasi sau zgomote ciudate. mi-a zis preotul ca din cauza ca nu mi-a fost sfintzita casa...si pentru faptul ca acum vreo 4 ani cand a murit o batrnica eu stateam si ma uitam pe geam dupa scriul eibig grin si cica asa intra spiritele in casa.

| Crysukiss a răspuns:

Chiar exista de fapt mie mi s-a intamplat nu ca as minti dar uneori chiar cred ca fac parte din demoni mie mi s-a intamplat sa bocane cineva la usa si cand ies afara nu este nimeni sau sa vad in fiecare zi rufele murdare de sange ca eu stau la bloc