| Diez a întrebat:

Ce parere aveti despre asa zisele "fantome"?
Credeti ca ar putea exista?

16 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Cand o zbura elefantu', atunci, o sa existe si fantome.

| sensa a răspuns:

Dar tu diez ce crezi? si dc ai pus intrebarea asta?

| Diez explică (pentru sensa):

Sincer eu nu stiu ce sa cred, poate pare amuzant, dar mi-am pirdut o ruda foarte apropiata la care tineam mult iar sentimentul era reciproc si inca ii mai simt prezenta.Pur si simplu am inpresia ca voi intra in camera iar ea ma asteapta acolo.

| sensa a răspuns (pentru Diez):

Din cate am auzit eu.sufletul pers decedate ramane pe pamant 40 de zile dupa care"pleaca"

| DomGoe a răspuns:

Ele exista dar nu din astea din povesti de groaza

| Avatar001 a răspuns:

Da desigur ca exista in povesti

| alexralu34 a răspuns:

Eu n-am vazut niciuna cu ochii mei dar cred ca exista ca spirite ce le reflecta mintea noastra si mai mult decat sunt deja, dar daca exista desigur ca nu sunt ca in povestile cu fantome ci altfel, ma rog asta e lumea asta are multe mistere de rezolvat chiar daca la cele mai multe raspunusul e chiar sub nasul nostru nu ne dam seama

| oOSaritaOo a răspuns:

Da, sunt 3 lângă tine şi una la uşă, te aşteaptă... rolling eyes

| MerVeilleuX a răspuns:

Nu logica ca nu!

| oanabuysomeweed a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=q2MJzcBLT-c priveste si razi! Nu este spam sau ceva, e un link de youtube in care o persoana intreaba niset oameni"ce este o fantoma" si ei rapsund...=)) trebuie sa te uiti :D =))

| Sabryy a răspuns:

Eu cred ca fantomele sunt spiritele / entitatile care nu au reusit sa treaca de cealalta parte a lumii.

Nu cred in baubau.

App, daca vrei, poti sa te uiti pe Discovery Channel vinerea la 22 la Fenomene Stranii big grin

O zii frumoasa happy

| sensa a răspuns (pentru Sabryy):

Urmeaream si eu emisiunea asta.pacat ca le tot repeta.deja cred ca le stiu pe toate.iar fantomele/spiritele... exista cu siguranta.nu doar in mintea noastra

| Kat007 a răspuns (pentru Sabryy):

Eu ma uit

| ioanaCUTU a răspuns:

Fantomele pot fi bune si rele scuze daca gresesc dar fantomele exista sunt peste tot!

| ionutz_3878 a răspuns:

Există doar in mintea noastră nu si in realitate

| crinacrinutzamicutafrumusica a răspuns:

Exista doar daca ne gandim la ele dar in realitate nu exista!