| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca daca beau ceai de tei, in viitor nu voi mai avea erectie?

Mereu cand mi-am cumparat, primeam observatii de la diversi oameni chiar si de la parinti sa nu prea mai beau ca nu imi va face bine...
Ma lamureste cineva?

14 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

O sperietoare, un bau bau.
Ceaiul de tei, este recomandat pentru calmare, liniștire.
Erecția o pierzi în momentul în care ai o boală, devii impotent din diverse cauze sau mai grav, primești o lovitură puternică în scrot, iar în urma acestei lovituri, poți deveni chiar eunuc.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, se folosește în loc de. Așa spunea Radio Erevan pe vremuri. Și fraierii puneau botul.

| relian a răspuns:

Povesti,ceaiul de tei te adoarme sau vorba vine,dar are ceva efecte de astea sa te linisteasca,ca de altfel si ceapa.
Deci nu are a face erectia cu prefectura laughing
Poti sa bei ceai de tei toata ziua,erectia va fi aceiasi pe care o ai si daca nu bei deloc.
Sint altii care spuneau,astea erau babisme,nimic real,povesti,maninca telina ca o sa ai erectie laughing da de unde nici pomeneala de asa ceva.
Erectia nu tine de ce maninci sau bei,dar anumite substante consumate excesiv pot inrautati situatia,cum este de exemplu alcolul, desi ma cam indoiesc si de asta, asa zic uni medici dar eu cred ca bat campii si aia.
Deci erectia o ai asa cum te-ai nascut, si doar daca ai ceva accidente, infectii poti avea probleme, nu de la mancare nu de la ceaiuri.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru relian):

Pai daca adoarme creierul, nu o adoarme si pe cea cu erectia? laughing

| relian a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Nop,tu nai erectie si cand dormi? Mai ales dimineata laughing

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru relian):

Nu mai am. Ca-s foarte muncit in acest sens.

| Clorox a răspuns:

Nu e chiar asa de grav, am auzit ceva, ceva.
Presupun ca e acelasi caz ca soia si tofu, nu e ca si cum dispare complet, pur si simplu o sa intampini complicatii minore timp de cateva zile.

| Zuzu1991 a răspuns:

Daaaaaa dadadadadadada, ceaiul de tei taie erectia si nici cu viagra nu ti se mai scoala, iar apoi o sa iti cada de tot

deci, asadar si de aceea, implicit se numeste ca NICI UN BAIAT nu a baut ceai de tei, NICIODATA... NU?!?
ca doar ramai fara ea

nu stiu cine si-a batut joc de tine, dar termina cu prostiile astea, e chiar aberant

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci daca beau ceai de tei pierd erectia cat timp isi face efectul ca sa inteleg?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fii linistit, o sa ai erectie. Poate impulsurile nu o sa mai fie chiar asa de puternice, dar e mai bine.

| KR0NSTADT a răspuns:

Fals. Ceaiul de tei este unul relaxant, nu paralizant.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru KR0NSTADT):

Ce are sterilizarea cu erectia?

| KR0NSTADT a răspuns (pentru CodrutElian1990):

laughing Ai dreptate. Am vrut să scriu paralizant. Cred că eram cu gândul la ăștia care n-ar trebui să procreeze. laughing

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru KR0NSTADT):

N-ar trebui sa procreeze, dar tot procreaza si ies copii ca ei. laughing