| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarata treaba cu extraterestrii ca vin in 2018? Ce parere aveti?

15 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

De unde stii treaba asta?
Daca ai informatia din surse psd s-ar putea sa se amane pe 2019, ca e posibil sa nu fi avut toate datele cand au facut programul de guvernare.

| RAY a răspuns:

Daca vine in Romania o sa le vindem nava la fier vechi

| T0T a răspuns:

Vine și sfârșitul lumii în 2018, iar. Deja e trecut ca eveniment.

| SG1995 a răspuns:

Teoria constipatiei.

| GoldenZenith a răspuns:

Ei deja sunt printre noi! straight face

| Mclaren12 a răspuns:

Unde ai vazut asta?

| DovleacTurbat a răspuns:

Ar fi bine caci deja am inceput sa ne autodistrugem. laughing

| iAMVi a răspuns:

Nu, e vrajeala ca sa aiba presa subiect, apropo, noi nu trebuia sa fim morti in apocalipsa din 11.11. 2011? Sau din 2012? Daca intelegi ce-am vrut sa spun...
Plus ca dovezi concludente ale extraterestrilor nici macar nu exista, desi multi spun ca au avut experiente de genu, nu e ciudat ca la mii de cazuri in care oamenii au "vazut" extraterestrii sau cum au cazut nave extraterestre n-au gasit nimic acolo? Apoi vin credulii si spun "aaa, pai stai domne ca au venit serviciile secrete si au maturat repede totul, d-aia nu mai e nimic" Ma da-i in decedatii lor, da' serviciile astea secrete sunt peste tot? Unde se prabuseste o nava "hop" si ei?

| WhatABeautifulDay a răspuns:

'Extratetestru' inseamna un organism ce nu habiteaza Terra. Nu zic ca nu exista. Dar ce te face sa crezi ca toate fiintele sunt inteligente? De exemplu, omul este singura creatura care a evoluat un creier complex in milioane de ani. Pe scurt: sunt 0% sanse sa se intample

| xerxes1 a răspuns (pentru WhatABeautifulDay):

Este posibil sa fim un fel de gandaci pentru ei.

| Bozgi200 a răspuns:

Ar fi super daca ar veni dar sa fie prietenosi happy

| Roxin a răspuns (pentru Bozgi200):

Io scot o damigeana de tuica si una de vin. Sa nu zica astia ca sunt neam prost si nu ii astept cu nimic.

| SG1995 a răspuns (pentru Roxin):

Clar, asa ardeleneste.

| KanekiMalai a răspuns:

Ori vin in america ori ii manci tu grasule

| UnuCuSapca a răspuns:

O sa continui sa le dau ordine!