| Dinamovistul101 a întrebat:

Voi ce parere aveti exista extraterestrii? Mai detaliat daca se poate. happy

Răspuns Câştigător
| AlinaOneDirection a răspuns:

Eu cred ca exista, dar nu stiu daca la noi in galaxie. De ce? Fiindca universul e infint.

| Dinamovistul101 explică (pentru AlinaOneDirection):

Asta ma gandeam si eu..in acest univers infinit nu cred ca suntem noi unica forma de viata.big grin

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu stiu ce sa mai cred, cand spun ca nu cred, tot atunci vad sau aud ceva de ei la tv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Există dovezi.
Http://en.wikipedia.org/wiki/Roswell_UFO_incident

| Dinamovistul101 explică (pentru anonim_4396):

Stiu despre el.big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dinamovistul101):

Și nu crezi?

| Dinamovistul101 explică (pentru anonim_4396):

Ba da.

| Xenya a răspuns:

Termenul de extraterestrii se foloseste pentru fiinte din afara Terrei.Nu se stie foarte multe lucruri despre ei, sau cel putin nu sunt facute publice pentru populatie!

| ferdinando a răspuns:

NU

| alyeualy a răspuns:

Eu da. Uniioameni de siinta cred ca locuiescin triunghiul bermuelor incercand sa-si faca o baza militara in care isi fac planuri pentru a distruge planeta(probabil de aceea dispar avioanele, vapoarele si barcile).

| Dinamovistul101 explică (pentru alyeualy):

Interesanta opinie, pacat ca nu ai spus-o mai devreme ca merita funda big grin chiar m-am gandit la asta.

| andreipaul632 a răspuns:

Nu