| marysol10 a întrebat:

Este cineva pe aici care a descoperit ca are bioenergie sau i se intampla anumite lucruri mai putin obisnuite?

Răspuns Câştigător
| zăGhost a răspuns:

Toţi avem. Aici nu mă refer că de toţi se "lipesc" linguri... ci fiecare din noi îşi poate trata singur câte o durere.
În plus, suntem capabili de multe alte lucruri măreţe, dar nu credem... de încercat nici nu poate fi vorba.

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

In ce anume vezi tu un lucru obisnuit? In faptul ca pisica toarce atunci cand o mangai?

| marysol10 explică (pentru Vizitiul):

Dar tu ce intelegi prin bioenergie?(probabil nimic) apropo eu nu am postat aceasta intrebare din plictiseala ci cu un anume scop

| Vizitiul a răspuns (pentru marysol10):

Tre' sa inteleg cevalaughing? Te-am intrebat de ce ai postat intrebarea? Am inteles ca viata bate filmul, dar nu si rationamentul. Hai sa ne frecam oleaca, poate producem bioenergie!

| carminaburana43 a răspuns:

Nu m-i s-a intimplat darstiu in mod sigur ca cine are un cimp bioenergetic cu mult mai puternic decit a celorlati i s-a lipesc obiecte de corp.Sau se defecteaza aparatele electrice in casa pe unde trece.

| TheSoldier a răspuns:

Da.eubig grin dar e cam ciudatsadcrying

| marysol10 explică (pentru TheSoldier):

Imi poti spune cum "se manifesta" la tine si de cat timp? si daca te-a ajutat sau indrumat cineva?

| ozn2012 a răspuns:

De cele mai multe ori cand trec pe langa niste neoane de iluminat stradal se sting laughing si nu stiu de ce