| RAY a întrebat:

Ce se intampla cand ai doua gandiri opuse despre anumite lucruri?

6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Se zice ca a fi inteligent inseamna sa poti gandi argumente pro si contra, care se contrazic reciproc.

| RAY explică (pentru doctorandus):

Observ ca am o gandire emotionala si una rationala, nu stiu care sa o aleg

| Mosotti a răspuns:

Pai nu ai cum avea gandire opusa la acelasi lucru. Iar la diverse chestii, in functie de chestie ai gandiri cum vrei, e relativ.

| Celcestietot a răspuns:

Te schimba ca si om, asta este clar.

| mentholinks a răspuns:

Se ciondanesc acolo in capusorul tau o gramada de ganduri.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Una este eu-l tau, cealaltă este a duhului de care ești călăuzit.