| Deliutza_3572 a întrebat:

Este vreun cod de flow care sa nu fie test-mode 42 si criptobiologist?(de pe ourworld)?

3 răspunsuri:
| ЖAngelOfLoveЖ a răspuns:

In ourworld, eu folosesc doar test-mode 42 si cryptobiologist, pentru ca imi da cate 70 de flow, eu am lvl 64, joc de multa vreme si nu este altul decat acesta. Celalalte sunt hackuri care nu se mai pot folosi in ourworld. Nici macar cheat engine. Imi pare rau, dar ti-am vazut intrebarea acum in 2013, e cam ciudat sa iti vada o persoana intrebarea in viitor, dar poate te-am ajutat laughing.

| sorin579 a răspuns:

Nu nu este nici un cod decat test-mode 42 si cryptobiologist