| Adrian a întrebat:

Esti mai preocupat sa faci lucrurile cum trebuie sau lucrurile care trebuie? De cele mai multe ori pe ce varianta mergi?

11 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Sunt preocupat sa fac lucrurile care-mi trebuie cum trebuie.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Incerc mereu sa fac lucrurile care trebuie, gradul de excelenta in care le fac depinde de situatie, nu insist sa fac ceva perfect daca asta inseamna sa obosesc sau sa ma enervez excesiv.

| Borgir a răspuns:

Personal fac ce trebuie cum trebuie.De ce as face ceva ce imi trebuie dar nu cum trebuie? Daca astea 2 le imbini asa cum trebuie va prima calitatea in ceea ce faci.

| ema69 a răspuns:

Ma preocupa in primul rand sa fac lucrurile care trebuie sa le fac, dar incerc pe cat posibil sa le fac si cum trebuie.

Răspuns utilizator avertizat
| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Sa fac lucrurile care trebuie asa cum trebuie...

| daniel_8163 a răspuns:

Sa fac lucrurile cum trebuie. Lucruri care trebuiesc facute sunt tot timpul si daca le mai faci si bine este ok.

| Kesariona a răspuns:

Lucrurile care trebuie cum trebuie.Cam asa fac eu.Sau cel putin incerc... big grin whistling

Răspuns utilizator avertizat
| JoinTu a răspuns:

Ambele

| wertb a răspuns:

Totusi sa raspunzi pe TPU nu e un lucru care trebuie big grin de-aia probabil raspunsurile-s spre "cum trebuie". oricum, vad ca sunt unii care fac ce trebuie, cum trebuie si cate ceva in plus. Spor la lucruri!