| Breakingthehabittonight a întrebat:

Esti mai preocupat sa faci lucrurile cum trebuie sau lucrurile care trebuie?

Răspuns Câştigător
| TheDevilIsHere a răspuns:

AmandouatongueDar daca stai sa te gasndesti."cum trebuie" nu spune care lucruri si pot fi mai mute sau mai putine decat "care trebuie". Deci depinde, daca imi e in avantaj cum trebuie... Dar totusi daca nu faci lucrurile care trebuie cum trebuie s-ar putea sa trebuiasca sa le faci din nou, adica asa ii la mine deci eu zic ca cel mai bine e sa faci lucrurile care trebuie cum trebuietonguebatting eyelashes

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ciudat... vreau sa fac lucrurile care trebuie cum trebuie, dar daca chiar tr sa aleg ast mai preocupata sa fac lucrurile care trebuiestraight face

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ambele, o preocupare nu exclude pe cealalta. Numai bine!

| anonima10 a răspuns:

Cred ca lucrurile care trebuie.Asa termin mai repedebig grin

| yoana14 a răspuns:

Cred ca lucrurile care trebuietongue.