| unknow a întrebat:

Eu?! nu! poate u?! Da!, poate niciunul din noi nu intelege!, poate inca`l mai iubesc, sau poate ca doar mi-a intrat ceva in ochi, poate eu am greshit, dar poate, nu, sigur uh `da!`! Am visat ca faceam dragoste cu el aseara (sunt virgina) i-am simtit atingerile in vis, i-am simtit respiratzia in ceafa, i-am simtzit caldura trupeasca si sufleteasca, A trecut atata timp de atunci, iar eu am crezut ca l`am putut uita, dar nu! sau poate ca dA! ma hranesc ca amintiri zadarnik?! Oare o sa mai poOot iubi vreodata asa cum am iubit atunci?! uN lucru e sigur, un gol in suflet voi avea mereu, un gol ce numai el il poate umple, desi a fost alegerea mea, despartzirea era singura solusssie,. imi pare rau ca l`am iubit asa mult! dar nu regret. cE sa intampla ca inimioara mea,?! nimic sau oare?! sunt pe punctul de a renuntza daca intzeLegtzi?! el ma vrea inapoi, eu nu vreau sa-l mai vad, m`a mintzit si asta`i adevarul, nu regret dek ca nu intelege nimeni ce simt si adevarul este ca eu dek aici, pe acest site ma descarc, nu povestesc nimanui ce simt dar si acum dabia vad sa scriu de lacrimi. va rog mult nu ma criticatzi, sau poAte sunt eu preA poeta! pana acum, viata era un curcubeu un topogan de apa, o prajitura cu ciocolata, acum e o pata de culoare gri,. nu mai pot rade, nu mai pot zambi, j daca o fac, o fac doar pentru. a nu vedea cei din jurul meu ce simt cu adevarat. OcaZii, am destule sa trec peste alaturi de un alt baiat, dar nu pot,. sunt o fire luptatoare si ambitzioasa, dar acum chiar imi vine sa renunss,. singurul lucru care ma impiedika este mama mea, care ar muri de dor si suferintsSsa! Nu am postat asta cu un scop anume, numai ca ma simt mai bine atunci cand scriu, sau desenez ce simt! mulTzi oameni imi spun ca sunt o persoOoana foarte speciala,. eu nu stiu ce s mai cred, imi este pe zi ce trece mai dor de el, a fost primul meu prieten, j eu am incercat sa trec peste, acum am avut al doilea prieten, dar nu a Sssinut, o sa imi treaca?! o sa mai pot iubi?! sau mie chiar mi-a intrat ceva in ochi?! vA rog inca o data sa nu ma criticatzi! e greu sa ma inteleaga cineva!, nici nu va cer sa ma intzelegetzi, x_x viata e frumoasa, de la o vreme e un coshmar, j m`a schimbat radical, eu eram sufletul familiei, eu eram mereu in centrul atentziei, eu dansam tata petrecerea, acum, dabea zambesc fortsssat. Eu cred ca e trecator, voi?! Scuzatzi cat am scris! j multumesc mult!

7 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Dispari duduie...mă plictiseeeești...yawn

| Kosuchin a răspuns:

Prescurtari prescurtari, dar ce-ai scris tu acolo... :"

| ELLSSA a răspuns:

Golul din sufletul tau o sa fie umplut de alt baiat cu siguranta la momentul potrivit.
Am fost si eu micuta candva si mi-a placut enorm de mult de un baiat, chiar multi ani si credeam o viata intreaga.
Dar de cand mi-am cunoscut jumatatea nu mai pot spune acelasi lucru.
"E doar ceva intrat in ochi"happy

| Bastet a răspuns:

Hehe,e prea mult de citit, şi cu un mesaj simplu şi liniar:X-ulică te-a părăsit şi tu nu îl poţi uita.

| Ana213 a răspuns:

Eu am murit de ras in timp ce citeam autobiografia ta. laughing)

,, imi este pe zi ce trece mai dor de el" si

,, el ma vrea inapoi, eu nu vreau sa-l mai vad"

Nu sti ce vrei, si cum spuneai si tu esti o persoana speciala, putin sunt cei ce nu stiu ce vor de la viata.

| SunshineGirl a răspuns:

Impaca`te cu el! Nu are rost sa-ti faci rau.E o perioada dificila in viata ta, dar din asta trebuie sa inveti. Oamenii sunt diferiti.In viata sa stii ca nu ai parte numai d oameni care te iubesc si care te pretuiesc,gasesti si oameni care te mint, care te inseala, care nu te pretuiesc.Si de la oamenii astia ar trebui sa vezi si tu ce inseamna sa fi parsiv si sa nu meriti, apoi sa-ti dai seama ce om special eesti.Intr`adevar,suferi.Dar esti si orgolioasa.
In dragoste trebuie` sa gandesti cu inima,nu cu mintea[dar nu te lasa dusa de val].Nu trebuie` sa ierti orice, dar nici sa nu lasi deloc de la tine. Oricine merita o a doua sansa.Iar daca el va gresi din nou, lasa`l in pace si doreste`i binele.Pentru ca ce ii doresti tu candva se va intoarce la tine,iar el va avea parte de acelasi tratament urat din partea unei fete, poate tu, poate alta.Zambeste si bucura`te de viata.Inca esti copila.Roata se intoarce mereu.Gandeste`te bine. Iarta, iubeste, zambeste si ai grija de tine.Succes!

| pryncesSs a răspuns:

Hei :*. nu mai fi suparata. daca el te vrea inapoi, mai lasa si tu de le tine, si bagati-va impreuna iarwinking. de ce sa nu fiti impreuna cand el te iubeste, tu il ubesti? fiti fericiti :X. te-a mintit o data'. iarta-l... poate nu se va mai repeta :*.
sper ca te-am ajutat :*. pup >big grin