| XxXBlackVampireXxX a întrebat:

,, Extratereştrii si OZN-urile nu exista si sunt, de fapt, demoni"
Voi ce credeti?

http://www.lovendal.net/......pt-demoni/

8 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Site-ul ala e pur comert. Scrie doar ca sa isi faca numarul de cititori. E un fel de Dan Diaconescu cu senzationale, insa multe articole sunt ca nuca-n perete...

| danut a răspuns:

Cred ca ai inteles gresit, extraterestri EXISTA, scrie si in Biblie despre ei. Problema este ca OZN-urile nu exista si cei pe care ii crezi tu extraterestri sunt demoni. Deci problema este putin diferita despre cum vad in general oameni aceasta situatie. Fiintele extraterestre NU au nevoie de vehicule (OZN-uri, nave cosmice, etc) pentru a se deplasa in spatiul cosmic. Exemplu real este modul cum s-a ridicat la cer Domnul Isus Hristos atunci cand I-a parasit pe ucenici. Noi suntem legati de materia din care suntem alcatuiti, motiv pentru care nu putem deslusi situatia dincolo de "nasul nostru", adica posibilitatea noastra de intelegere si acceptare.

| DorelSudoru a răspuns:

Demoni...muhawawaawwalaughingMie mi-au zis ca nu se plimba pe cer...
Acum serios niste demoni luminosi?

| Kosuchin a răspuns:

Cre-d ca nu asa se scrie "credeti".

| VladSilviu a răspuns:

Ba da exista, si hai sa-ti spun de ce... noi suntem 1 fir de nisip din toata sahara. e imposibil din moment ce universu e invifit sa nu existe viata in ceva ce e infinit, exista 100%.
Daca dumnezeu e raspunsu am gresit intrebarile.
sUcces!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai citit si alte articole ai fii vazut ca fiecare o contrazice pe cealalta. Deci nu e nici 50% adevarata.

| xChampiionOrLooser a răspuns:

Intr-un fel exista.Extraterestii sunt,, soferii" navei(naveta aia zburatoare)iar Ozn-urile sunt simple puncte pe cer de culoare alba. Unii zic ca exista dar altii nu. Punctele acelea pot fii avioane sau pasarii.Nu s-a dovedit inca.Sunt doar barfe dar stai linistit/a ca nu o sa vin.

| JurnalOnline a răspuns:

Eu cred ca lovendal asta e dus cu pluta rau de tot. In universul Infinit este infinit de mica probabilitatea ca sa existam ca singura civilizatie. Nu stiu daca pot sa ajunga pe terra, daca au tehnologia necesara dar este foarte probabil ca extraterestrii sa existe.