| KiMO a întrebat:

Ce se va intampla, de fapt, pe 15 martie? Google ascunde "adevarul"?

http://www.lovendal.net/......est-lucru/

Trebuie totusi sustinut si faptul ca exista, de asemenea, un zvon pe Internet cum ca Facebook se va inchide pe 15 martie 2011. O coincidenta? Ce credeti?

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Alte aberatii ca sa nu ne plictisim! Astept 15 martie si apoi mai vedem!

| Kittynika a răspuns:

Am citit articole dp site asta cica aceasta nibiru a fost si a plecat in 2003 astrologii credeau ca o sa fim prajity si nu am fostlaughing
Acuma e faza cu exploziile solare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va fi sfarsitu lumii clar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vra-jeli!