| indiaqueen a întrebat:

Credeti ca e adevarat? http://www.lovendal.net/......photoshop/

2 răspunsuri:
| ateuNEGATIV a răspuns:

Ala e cazut in cap din cer da asta e adevarat

| SabbSunshine a răspuns:

Nici nu am deschis link-ul, doar am citit titlul. Te vei lovi probabil de multe opinii total diferite, dar eu sunt sigura ca nu exista. Avem de toate extraterestrii, femei care nasc extraterestrii, dragoni etc etc. numai apocalipsa de cate ori a venit. Eu zic sa te apuci serios sa citesti despre conspiratii si kundalini si ai sa vezi CU SIGURANTA altfel lucrurile. Mult noroc :*. Tine minte nu tot ce zboara se si mananca.