| SaveTheNature a întrebat:

Fetele descrieti partenerul ideal,

14 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Hmm... nu știu dacă există un tip de persoană stas, să zic că exact așa vreau să fie, nu.
Important e să-l ducă capul, apoi mai vedem.

| SaveTheNature explică:

Vrei sa pari,un baiat dur,de cartier, sa uimesti, dar nu reusestiAm 26 de ani, si sunt satul de "smecheri",.Ai sa ai si o c^^^va pe masurahee hee)

| bunnylover537 a răspuns:

Eu vreau doar sa ma iubeasca, sa stie sa ma asculte si sa ma respecte. Nu-mi prea pasa de fizic. happy

| doarEu001 a răspuns:

Ar fi foarte multe lucruri pe care le-am putea adauga la calitatile unui baiat.si ca sa fie si ideal ar trebui sa nu aibe defectelaughing imposibil.recunosc ca mi-ar placea sa fie o persoana cu bun simt, sufletist, amuzant, sa arate si bine, de ce nu, si sa ma iubeasca.cred ca daca reusim sa trecem peste anumite defecte si nu ne-am mai rezuma la a cauta perfectiunea, exista mai multe sanse sa gasim o persoana care sa ne placa in intregimehappy

| nyko06 a răspuns:

Sa se stie purta sa nu fie golan, caracterul conteaza cel mai mult, sa tina cu adevarat la mine.

| shawol a răspuns:

Inalt, destept, cu ochii verzi si sa nu aiba parul blond. cel mai important: sa nu fie ca toti derbedeii de prin boscheti si sa vb civilizat... da dc intrebi?

| SaveTheNature explică (pentru shawol):

Sunt curios ce mai cauta fetele din ziua de azi, familie, sau boschetarealahee hee)

| shawol a răspuns (pentru SaveTheNature):

Ahawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Pentru mine bărbații amuzanții sunt regii.Dar aș prefera să fie înalt,coadură ciudată,șaten,ochi căprui, amuzant, baftă!

| Autumnfeelings a răspuns:

Inalt,destept,frumoas,slab,puternic,saten sau brunet

| anaanitaa a răspuns:

Iubiii mew :X

| HaZaNiLiLo a răspuns:

Inalt,inteligent,saten sau brunet, cu ochii albastri sau verzi, si cel mai important:trebuie sa ma iubeasca asa cum sunt fara sa trebuiasca sa ma schimb fiindca nu'i place lui ceva la minelove struckkiss

| Gabriela100 a răspuns:

Partenerul meu ideal este iubitor, inteligent, intelept, frumos, bogat si generos.

| anonim_7506 a răspuns:

Ideal pentru mine? este acel barbat care nu minte desi...nu exista...