| DayaneSan a întrebat:

FUNDA+VOT PT TOTI Nu stiu unde sa incadrez intrebarea, dar raspunsul cred ca va fi stiintific. Intr-o seara am visat ca alerg pe un stadion la un concurs de alergari. Mi-a frica sa ma gandesc la ce am paatit, dar trebuie sa spun. Si eram imbracata intr-unn maeu cu dungi albe si negre, pe crae il am si in realitate. I la spate bretelele sunt in forma de X. Si am visat ca il am cu spatele in fata si ca ma strange de gat. Nu ma puteam opune, incercam dar mainile nu se miscau. Si simteam cum sunt stransa de gat, si dormeam singura ca mama si tata eram in dormitor. NU mi s-a parut, m-am trezit si ma durea gatul, nu glumesc, ajutati-ma, daca stiti id-ul unui pshiholog, mama nu ma ccrede, zice ca mi s-a parut.

5 răspunsuri:
| BiancaStoran a răspuns:

Cand te trezesti si chiar simti ce ai visat este atunci cand corpul tau in realitate i s-a intamplat ceva,si eu am avut un vis in care eram intepata in mana cu un ac si cand m-am trezit chiar ma durea mana,sau poate nu ai fost chiar bine adormita si ti miscat gatul sau ai pus mainile pe gat,si mie mi s-a intamplat,nu am fost chiar bine adormita si mi-am miscat piciorul si am crezut ca cineva m-a tras de el, si maicamea mi-a zis la fel ca mi s-a parut, dar asta s-a intamplat.

| alysk84ever14_6997 a răspuns:

Draga. ai avut visul acesta fiindca ai dormit cu gatul stramb si te incomoda asa de tare incat ai visatlaughing Si poate prea multe filme horrorbig grin

| LoStEyEs a răspuns:

Da, acelasi lucru mi se intampla si mie straight face sad numai k eu in vis cand vreau sa vb, nu pot sad si dupa cand ma trezesc sunt toata transpirata si ma doare si gatul straight face nu-ti face griji, o sa treacawinking e doar un vis happy dar daca nu vrei sa mai ai vise din astea, roaga-te inainte sa te culci happy iti garantez ca mergewinking pup kiss

| DayaneSan explică:

NU ma uit la filme horror, si nu am dormit cu gatul stramb deoarece eu nnu dorm cu capul pe perna si dorm mereu in aceeasi pozitie tongue

| Filehost a răspuns:

Intra pe situ www.dezlegareaviselor.ro acolo poti vb onlinecu unpsiholog sau ceva de genu