| Doomnezeu123 a întrebat:

Habar n-am ce prostii am facut dar nu mai pot sa-mi pun desktopul la punct, totul arata de parca ar fi inserat...

http://imageshack.us/photo/my-images/831/desktopdl.png/

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Partea bună e că asculţi AC/DC ftw!
Partea proastă, chiar eşti intr-o situaţie de cacao.şi eu am păţit-o odată, dar nu mai ştiu cum 'am pus la punct' ...chestia.
Baftă la mai multe răspunsuri.^^

3 răspunsuri:
| GoodGuyDorel a răspuns:

Pot sa spun ca esti intr-o, situatie de ****
Yyyeeeaaahhh!

| jaguar12 a răspuns:

Dai click dreapta si intri la proprietes si selectezi culoarea iconitelor(din albastru in alb)de unde schimbi tema(nu sunt 100%dar sper sa te ajut!

| Doomnezeu123 explică (pentru jaguar12):

Ms de raspunsurile incurajatoare insa ultimul raspuns nu prea m-a ajutat, normal ar fi ca scrisul de la iconite sa se camufleze cu tema nu sa o acopere cu alta culoare. Oricum am cautat mai amanuntit si am gasit raspunsul aici...http://ihacking.wordpress.com/......f-its-not/