| fwegvfwevfqwec a întrebat:

Hei TPU

Ce parere aveti despre ozn-ul filmat prin 1980 si ceva la padurea baciu?

Ce credeti ca a fost? Credeti ca e real? de ce nu ni se spune nimic despre aceste lucruri?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un film facut in anii 80' are cea mai mare sansa sa fie real deoarece pe atunci nu existau "uneltele" potrivite ca sa le zic asa, ca sa truchezi un film cum trebuie..Acum ori este implicat guvernul american sau organizatiile secrete, ca sa manipuleze, ori sunt extraterestrii. Nu se spune nimic deoarece populatia ar intra in panica. Imagineazati-l pe Obama ca iese public si spune ca exista fiinte din spatiu mult mai evoluate ca noi. Cum ai reactiona?

| mihaituneup a răspuns:

Pentru ca lumea nu e pregatita sa accepte asa ceva, traim intr-o era a superstitilor, a religiei.
La restul intrebarilor chiar nu stiu ce sa-ti raspund.