| Juviia a întrebat:

Sall! Ce parere aveti de padurea Hoia-Baciu? E inspaimantatoare?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Da, este.
Civilizatia "extraterestra" a patruns si acolo!
Ieri am fost acolo sa culeg ciuperci, dar am gasit mai multe pet-uri aruncate.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sunt doar simple mituri fara nicio baza reala toate zvonurile despre lucrurile misterioase si "inspaimantatoare" care s-ar petrece din cand in cand in respectiva padure. Este o padure exact la fel/identica cu oricare alta, din absolut toate punctele de vedere.

| T0T a răspuns:

Fiecare percepe altfel lucrurile dacă sunt înspăimântătoare sau nu. Eu neavând tangențe cu acel loc, din punctul meu de vedere nu e atât de înspăimântătoare dar poate pe alții îi cam sperie anumite documentare gen:

https://www.youtube.com/watch?v=7tbXgLHf0GM

Eu cred că trebuie să și vizitezi un loc înainte să îl caracterizezi înspăimântător, dar asta nu în toate cazurile.

| UzOm a răspuns:

Mă, până dai de urs nicio pădure nu este înspăimântătoare.

| Juviia explică (pentru UzOm):

Mda..cam asa e.Mie nu mi-e frica de fantome, mi-e frica de Dr.Urs

| viperra a răspuns:

Asa am auzit.Cica multi roani au filmat OZN-uri si au imagini foarte clare, dar nu stiu cine a fuart o parte din pozele facute si mai au ramas cateva.Sucficiente pentru a demonstra existanta extraterestrilor si a montrilor.Cica odata a fost un om acolo si a fotografiat niste ruine iar peste 2 zile, au disparut.Le-a facut si poza.

| Juviia explică (pentru viperra):

Eu am auzit ca este un gard cu energie rea care face totul