| SmilerXd a întrebat:

Chiar exista extraterestii? Am cautat pe google "nasa luna" si apar poze foarte interesante, dar daca, caut "nasa jupiter, marte" sau din-astea nu imi apare ca pe luna, eu vreau sa vad cum e acolo, nu doar cercul laughing. Dati-mi si mie niste link-uri ceva. Chiar sunt curioasa, si va rog fara mistouri.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Desigur, foarte top secret - http://solarsystem.nasa.gov/......rofile.cfm

11 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Chiar există extratereştri. Link-uri n-am.

| SasNetRomania a răspuns:

Exista pentru cine crede... fiecare cu fixurile lui happy

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Apar poze cu luna pentru ca deocamdata omul doar pana acolo a ajuns.De unde vrei poze de pe jupiter (care daca nu ma insel este un gigant gazoz) daca oamenii nu au reusit sa trimita nici macar sonde acolo? Este o pagina foarte interesanta unde iti arata o imagine la 360 de grade de pe marte. Poti cauta pe google "mars mission photos".Si da, extraterestii chiar exista, in ciuda opiniei maselor slab educate.

| Banes_Mario_1998 a răspuns:

Baaa spazialo nasa o fast doar pe luna, sau pe marte o trimis un robot pentru ca au crezut ca s-ar putea sa fie viata

| Banes_Mario_1998 a răspuns:

Nasa nu a mers niciodata pe jupiter sa-u pe marte au trimis un robot dar pozele sunt TOP SECRET

| Banes_Mario_1998 a răspuns (pentru KodrutZ):

Daaa top secret.
alea ecsista si pe google

| KodrutZ a răspuns (pentru Banes_Mario_1998):

Desigur, foarte top secret - http://solarsystem.nasa.gov/......rofile.cfm

| Banes_Mario_1998 a răspuns:

Aaaaa si un extraterestu e chiar in Romania se numeste traian basescu

| michael19 a răspuns:

Nu, nu sunt extraterestri. pozele de pe net sunt facatorii..adica, vreau sa spun, daca ar exista..de ce ar arata diferit fata de noi?(gandeste logic)

| SmilerXd explică (pentru michael19):

Pentru ca sunt extraterestrii? Si nu arata diferit de noi, si ei au ochi, urechi, corp rolling on the floor).

| Mădă0611 a răspuns (pentru SmilerXd):

Poate n-au, n-ai de unde sa stii cum arata.