| richard12 a întrebat:

Exista extraterestii pe marte?

Răspuns Câştigător
| bogdi9 a răspuns:

Posibill happy

5 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Pe marte nu prea este...dar poate existra extraterestii foarte dezvoltati care vor sa cucereasca pamantul.E foarte interesant.Atat pot informa deocamdata

| introduaicinumele a răspuns:

Mai de mult Marte era o planeta cu viata (exista apa, dar acum este inghetata). Acum nu prea mai este viata pe marte...

Dar sunt extraterestrii pe Lune! happy
Ma rog, ei traiesc in baze cu aer si conditii de viata inauntru... dar uite cum sta faza. De ce n-au mai fost oameni pe Luna? Acum avem tehnologie mult mai avansata si e mai usor sa ajungem pe luna, dar din cate am mai aflat de pe net, astronautilor li s-a spus sa se intoarca si sa nu mai vina nici o data pe Luna.
Ti-as explica mai detaliat, dar este cam tarziu sa stau sa scriu un raspuns lung... dar poti cauta pe Google.

| Laaaaaaaaaw a răspuns:

Posibil...

| vladuts3 a răspuns:

Nu știu dacă pe marte, dar universul e prea mare, e imposibil ca doar noi să fim singurele vietăți

Răspuns utilizator avertizat