| zxzx a întrebat:

Folosesc Google Chrome, iar in browser cand vreau sa caut un site si bag prima litera imi apare un site pe care am intrat de 2-3 ori intr-o luna fata de altele pe care intru de zece ori pe zi, dar astea apar mai la sfarsit. Am sters site-ul si de la history, nu il am nici la bookmarks, favorites, etc. La Mozilla dadeam din tastatura Del si se rezolva, nu imi mai aparea nimic.
Ce sa fac sa nu imi mai apara site-ul respectiv?

3 răspunsuri:
| St3fan97 a răspuns:

Descarca mozilla firefox 8.01 sau opera! Si gata ai reolvat problema!

| zxzx explică (pentru St3fan97):

Vreau o rezolvare la PROBLEMA mea, nu sa o inlocuiesc.

| 8SlimShady a răspuns:

Aham... deci vrei sa nu iti mai apara site-urile porno laughing. Uite un sfat: cand te uiti pe unele site-uri cu continut explicit, nu folosii browser-ul implicit. EX: Daca de obicei folosesti Google Chrome, atunci foloseste Internet Explorer.