| asdvfaeg a întrebat:

Hei TPU

O teorie a conspiratiei spune ca tesla ar fi inventat energia libera ( un dispozitiv care capteaza energie gratuita )

http://energia-libera-secret-cosmic.blogspot.ro/

Intrebarea mea este : Acel dispozitiv ar fi putut capta energie in cantitati ifinite? Asta ar insemna cea mai mare descoperire a tuturor timpurilor nu?

Va rog raspundeti-mi serios si incercati sa argumentati ceea ce spunet ca am observat ca pe siteul asta nu se raspunde decat la intrebari de gradinita!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mi se pare mult prea SF ce scrie acolo. Deza se vorbeste de OZN si extraterestri. Sa fim seriosi, fizic e imposibil sa extragi energie din nimic.