| Unicooorn2001 a întrebat:

Heii! Spuneți-mi ceva despre fenomenele paranormale va rog!

10 răspunsuri:
| KinoAndreea a răspuns:

Ce anume?

| RAY a răspuns:

Multe sunt mituri care au si un sambure de adevar http://documentare-online.blogspot.ro/2017/04/legende-ucigase.html

| drutzix a răspuns:

Tot ce trebuie sa stii e ca nu a dovedit nimeni ca exista fenomene paranormale.

| Elide a răspuns:

Nu sunt adevărate,fantomele nu exista,sunt doar niste manifestări demonice, caută pe Google mai multe informații despre fenomenele astea! Pădurea Hoia Baciu, mireasa din padurea Radovan, Sfinxul din Bucegi, cimitirul Bellu, multi martori oculari spun ca in aceste locuri de petrec o mulțime de ciudățenii!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elide):

Tu esti cuc capu'! Du-te la un psiholog, nu vezi ce scrii?

| Elide a răspuns (pentru anonim_4396):

Haha daca nu te documentezi, daca nici astea nu sunt fenomene paranormale. tu esti Einsteinwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elide):

"manifestări demonice" laughing) Sigur, gandeste-te la tot universul asta, din ce este alcatuit, si tu vii cu manifestari demonice.Hai ma lasi.

| Elide a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca.mi pasa daca tu crezi sau nu, dar vad ca te f. grija de mine scuza.mi expresia!

| Unicooorn2001 explică (pentru anonim_4396):

Trebuie sa fac proiect despre asta -_-

| Alex2o17 a răspuns:

Si mie imi plac, daca iti plac si tie si te pasioneaza te poti uita pe Youtube la livescifi, ei fac live-uri cu asta