| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa studiez fenomenele paranormale, credeti ca e o idee buna? Daca nu, de ce? Daca da, cu ce sa incep?

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

E o pierdere de timp, studiaza ceva real, ceva care sa te ajute in viata

| RAY a răspuns:

Si eu am vazut toate documentarele de pe internet legat de supranatural, isi recomand ciudat sau nu, sunt documentare foarte bune

| T0T a răspuns:

Iți pierzi timpul.

| neca a răspuns:

Daca prin studiez vrei sa zici ca ai de gand sa citesti povesti cu fantome si sa te uiti pe youtube la videouri de genu, 5 Unexplained Sightings Caught On Tape, as zice sigur, de ce nu.
daca stii ceva engleza inceara aiaci
https://www.youtube.com/watch?v=u3s1ZaFZ7kc

| Nusuntcinecrezi a răspuns (pentru neca):

Nu vreau sa citesc povesti cu porci zburatori care mananca oameni... youtube e exclus! Stiu engleza, italiana si spaniola

| neca a răspuns (pentru Nusuntcinecrezi):

Daca crezi ca exista ceva sursa credibila despre paranormal te inseli, majoritatea lucruri legate de fantome sau paranormal sunt doar povesti fictive. poti sa nu ma crezi si sa cauti ceva sursa credibila din partea me

| MVRARIVM a răspuns:

Incepe si tu cu perceptia extrasenzoriala, telekinezie. Dupa aia daca devii talentat ai loc de munca asigurat in serviciile secrete. Succes!