| KawaiiPanda a întrebat:

Heii TpU! credeti in paranormal? eu una da, daca si voi credeti aveti experiente paranormale? Le puteti spune? big grin

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Personal cred ca nu stim multe, ce este panamoral, daca acuma o suta de ani ti-as spune ca isi pot scrie de la sute de km ce ar fi? totul este posibil parerea mea

| Lawliet14 a răspuns:

Da, eu cred in misticism, paranormal, etc. Cu paranormalul nu m-am confruntat inca dar cred ca exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista fenomene paranormale.
Sunt normale si naturale, doar ca o stiinta handicapata si inceata nu a reusit inca sa le explice.

| Kamiichu a răspuns:

Aici sta de imaginatia fiecaruia. Daca tu crezi, ajungi pur si simplu sa iti imaginezi chestii si sa vezi lucruri ce poate nu exista. Eu cand eram mica imi era frica de tot felul de lucruri (imi imaginam fantome laughing ) asta s-a intamplat pe la varsta de 7 ani si a trebuit sa ma gandesc ca nu exista si asa am trecut peste "etapa" aia, cred ca atunci era vorba si de inocenta. Dar mi s-a intamplat o chestie ciudata, zic eu, acum vreo 3 ani, am avut un catelus pe care l-am iubit enorm si a murit sad si dupa ceva timp cand urcam scarile, puteam sa jur ca l-am vazut intr-un coltisor. Bineinteles ca a fost doar imaginatia mea. Dar nu cred in paranormal sau alte chestii din astea. Tu crezi? happy

| genifar45 a răspuns:

Eu cred în paranormal dar nu în porcariile pe care le cred alți oameni care spun ca strigoii, fantomele, etc. au legătură cu pranormalul straight face

| ShoboM a răspuns:

Fiecare fenomen are si o explicatie stiintifica, ...deci nu happy

| Djnicnr a răspuns:

Am avut experiente sleep paralysis, destul de urat, dar am gasit si explicatia stiintifica! Experiente paranormale nu!