| anonim_4396 a întrebat:

Credeți în paranormal și în experiente care parca sunt desprinse din filme? Dacă raspunsul este da, îmi puteți spune și de ce?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Din prin copilărie am urmărit filme de groază, nu am crezut niciodată în paranormal
Dar în urma unor experiențe cred cu tărie în paranormal, exista ceva dincolo de lumea pe care noii o știm
Până nu le trăiești nu poți crede

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Detalieaza

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut deloc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu o poveste interesanta, experiente personale, intra la mine pe profil si cauta intrebarea, vezi care e.