| ayd33y a întrebat:

Ce parere aveti despre paranormal? (Experiente paranormale)

5 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Cred ca exista dar inca nu am experimentat.

| Anonimuserr a răspuns:

Bine asa se numeste paranormal dar lucrurile sunt reale cu toate ca ingorantii de oameni nu cred in asa ceva. Exista fenomene paranormale care multi nu considera ca exista. Poate ai auzit de poltergeist si multe alte fenomene inspaimantatoare care sunt cat se poate de reale.

| ayd33y explică (pentru Anonimuserr):

Eu sunt de parere ca majoritatea oamenilor neaga existenta fenomenelor paranormale din teama. Prefera sa creada ca nu exista, decat sa creada ca exista, si ca ei la randul lor pot avea experiente paranormale. Nu multa lume accepta si este deschisa cand vine vorba de un astfel de subiect.

| Sociopat a răspuns:

Nu cred in asa ceva

| BizSinir a răspuns:

Ateu= nu cred in al vostru prieten imaginar, nu cred in diavol, fantome etc...
totusi poveste amuzanta : maica-mia mi-a dat sa curat de scame vesmintele lui frate-miu ( el fiind diacon) si m-a busit sangele pe nas cand am pus mana pe ele laughing