| anonim_4396 a întrebat:

Hey

ce inseamna daca visezi cal negru care trage o caruta in care ma aflu eu, insa el e inhamat cu fata la mine, nu normal.si ma privea sau parca imi vorbea cu ura.

mersi :*

p. s. seriozitate

11 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

E ursita ta scumpete.Probabil ca ai sa te mariti.

| GusWaters a răspuns:

Inseamna ca n-ar mai trebui sa iti pierzi timpul cu tot felul de interpretari oligofrene referitoare la vise, pentru ca nu inseamna nimic.Si unde-i filosofia in intrebarea asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca ai ceva la cerebel. de ce postezi tampenii la categoria asta? Du-te bai fato la o ghicitoare. Cea mai buna o gasesti in arestul politiei laughing

| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa1212 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine ca esti tu mai in sanatoswinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca daca simti un miros nasol, a tras pîrț calu'.

| sabin89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai n-auzisi? era cu fundul inainte calul, tocmai ca sa nu-i miroase fetei.

| anonim_4396 explică (pentru sabin89):

Statea cu fata sa rida de ea. Oricum, nu conteaza cum statea, ca vintu' batea din fatahee hee

| RosaL a răspuns:

Cal negru - succes partial, initiativa, pretuire de sine...

| DarkAngel18 a răspuns:

Eu din cate stiu calul negru e semn rau, de intristare,

| Complicat_EllieSi_1996 a răspuns:

Si eu am visat un cal negru care tragea un car si ma urmarea... si din cate stiu inseamna ca l.ai visat pe necuratul.