| manu93 a întrebat:

am o intrebare as vrea sa stiu ce inseamna cand visezi un cal inhamat la caruta? am avut 2visuri de genul intr-o saptamana.In primul se facea ca era neinhamat si eu trebuia sa il inham la caruta pentru a merge undeva.Iar in al doi-lea vis eram cu un baiat si ne uitam la un cal ce era inhamat la caruta si era aproape de noi...CE credeti ca poate insemna?

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Visele nu inseamna nimic. De multe ori ele reflecta intamplari din timpul zilei, alte ori sunt lucruri la care te-ai gandit intens.

| Constantin_Sergiu_1981 a răspuns:

Cred ca iti trebuie o masina

| manu93 explică (pentru Constantin_Sergiu_1981):

Am deja tongue

| Constantin_Sergiu_1981 a răspuns (pentru manu93):

Visezi la cai verzi pe pereti asta inseamna ca,,,,,,,