| andrey2323 a întrebat:

Hey ce parere aveti despre teoria astronautilor antici?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu pot sa ma uit la emisiunea aia fara sa ma enervez...

Bat campii mai ceva decat Ema la religie...

6 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Aberatii facute pentru a prinde in randul tinerilor.
Nu exista nici-o teorie a astronautilor antici, exista niste pseudofizicieni care bat campii la greu.

| RAY a răspuns:

Toate basmele nu explica nimic de fapt ok au venit ei cum au aparut, cum au evoluat, daca omul nu a evoluat ei de ce, e o aberatie fara logica

| sublime89 a răspuns:

Are zero dovezi de partea ei deocamdata, deci cam putin credibila. Doar cei de pe History se pare ca sunt convinsi laughing

| ErrorFound a răspuns:

Seems possible.
Apache, aici vorbim de teorie, nu de circul din mass media.

| Apache a răspuns (pentru ErrorFound):

E o diferenta intre o teorie normala si teoriile astea fara pic de dovezi care pe alocuri devin chiar ridicole.

Era un copac desenat putin stramb intr-o pestera din Australia, iar,, teoria,, era : Daca acest copac nu este doar un copac, ci este o nava spatiala iar ocupantii ei sunt stramosii nostri?
...au uitat ei ca existau oameni in Australia si in acea perioada, dar ce conteaza? Ancient Aliens bitchachos!

Sincer, chiar sunt niste mari tampenii. Hai, nu zic, poate o fi un strop de adevar in toate ideile astea.
Dar deja e ridicol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi pare interesanta. nu stiu daca au fost aliens sau nu, pentru mine e clar ca au fost unii mult mai avansati decat stiam noi. ia si tu partea buna si mergi mai departe. oamenii aia au facut niste calcule si obervatii astronomice pe care noi nu suntem in stare sa le facem fara tehnologie avansata. la fel e si cu constructiile. alea nu au crescut singure, au fost facute de niste oameni care pana acum au fost considerati de catre oamenii de stiinta foarte inapoiati. nu e chiar asa.