| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre documentarul Extraterestri antici de pe History? Vreau sa zic credeti in teoria astronautului antic eu sincer nu dar vreau sa vad ce credeti voi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O prostie imensă acel documentar.

11 răspunsuri:
| error1234 a răspuns:

Daca e vorba de Ancient Aliens, eu zic ca e pur si simplu genial documentarul, si cred ca 80 la suta din tot ce transmite este posibil.ar trebui sa fii extrem de egoist ca intr-un univers infinit noi suntem singurii.si sa mai spunem ca in galaxia noastra sunt aproximativ 100, 000 de planete de marimi aproximative cu cele ale terrei si la distante aproximativ egale intre ele si soarele lor(ma rog steaua lor)asa ca DA eu cred in multe chestii.asta ti-o spune un ateu care crede in coincidenta si ca, atat in ceea ce priveste pamantul si fortele divine.cat despre extraterestrii sunt foarte open-mind.bafta

| vladionut94 a răspuns (pentru error1234):

Mi se pare intheresant ce spui si eu cred ca in tot universul asta infinit unde se afla milioane de galaxy cum ne-o creat cineva pe noi asa probabil eu creat si pe e poate acum cateva miliarde sau cine sti cat ar fi culmea asta sau poate ar fi posibil si fim ultimi supravituitori de pe galaxie care incepem sa ne stingem si noi incet dupa parerea mea cred ca suntem cei mai plosti de pe univers pentru ca nu am avem baza de cunostinte numa de aici pana acolo.
tin sa amitesc ca adnl nostru a aparut din senin ca sa ne fac destepti si sa putem sa evolua
Ps : din pacat suntem un popor de,, toma necrediciosul" care numa daca vede crede si avem releul incarcat sa vede ca traim intro minciuna care suntem inlantuiti de ea!
bravo oamenilor care o reusit sa fie mai presus de alti care o descoperit ceva nou care uni cred ca is prosti da nu stiu ca dupa zeci de ani ani de zsile care fac cercetari si au descoperit ceva ala nu e o minciuna si credem numa cei iubesc oameni discovery etcr daca ati sustine o teorie a mea nimeni nu mar crede ca ei doar cred ca vad la discovery pentru stie totate lumea.
si sa il citez pe Mircea Badea,, Train in Romania si asta ne ocupa tot timpul"

| vladionut94 a răspuns (pentru error1234):

Ai dreptate cine crede altceva este orbit de mintea lui obiznuita de retardat care toate lume o are si lase cei care au putere de a intelege toate fortele universului

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceea ce vedeti la discovery si histori chanel este 20% adevar si 80 % propaganda evolutionista condusa de catre satanistii grupurilor Bilderberg, Masoneria si Skul & Bones.
Extraterestrii {fiinte create de Dumnezeu ce locuiesc pe alte planete} exista, dar, fenomenele ce sunt redate la T.V. si in presa nu sunt altceva decat propaganda antihristica regizata de duhurile demonice cu scopul de a pregati falsa venire a lui Hristos, care, in realitate va fi venirea lui Antihrist, dorind astfel sa ii insele pe adevaratii inchinatori ai lui Hristos.

| starduster a răspuns (pentru anonim_4396):

Priviti ce am aflat despre History Channel din 2012, programul lui cuprinde doar Reality-Show-uri și conținut non-istoric.Deci acest documentar este doar de dragul audientei si este o mare prostie care nu trebuie luata inseama

| vladionut94 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai si tu dreptate eu doar parere ta eu inseami am alta bv pentru initiativa dar cred mult prea mult ca daca incepi sa musti din adevar incepi sa te strici sau putrezesti fiindca daca traim si cu duhul lui Dumnezeu in noi si nu facem ca Adam si Eva sa fim lacomi si stim totul mai bine sa traim in armonie ca atata timp ca nu ma abate de dreapta credinta si nu ma erezestre nu am nimic nin potriva

| anonim_4396 explică (pentru vladionut94):

Man, eu nu am zis că suntem singuri în univers, zic doar că peste 80 la sută din ce se prezintă pe discovery chanel reprezintă propagandă şi manipulare evoluţionistă ateistă.
Pentru a înţelege mai bine, vă recomand să vă uitaţi la:

http://www.youtube.com/watch?v=sdpyKShDlcE

| vladionut94 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pa mine nu ma deranzaeaza cu nimic ata timp cat nu ma mai opreste de la cele drepte doar atunci cand nu ma mai lasa sa ma mai rog etc nu sa stau in pat si sa imi dau cu parere

| Dragosdoar a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca tu ai ajuns sa crezi asemenea porcari despre unele dintre cele mai interesante posturi de televiuziune insemna ca esti spalat bine la cap de religie

| kiv1990 a răspuns:

Prostii

| Generalul a răspuns:

Nu cred, mult mai plauzibila e teoria evolutiei a lui Darwin.