| Nicoleta8200 a întrebat:

Hey! Poate să îmi spună cineva mai multe informații despre filologie? Cred că acolo dau, dar vreau mai multe informații)

5 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

La filologie ești relax, din a 10-a sau a 11-a nu mai faci mate,chimie,fizică și te axezi mai mult pe istorie,romana,limbi străine și arte (desen,muzica)
Bacul îl dai la romana, istorie și ceva la alegere, deci ești relax.
Însă nu trebuie sa stai pe o ureche că trebuie să citești, mai ales la romana, da' in rest este lejer.

Răspuns utilizator avertizat
| Hyperion7 a răspuns (pentru Sportacus123):

Daca filo este stres, crede-ma că mate-info este un infern. sad

| Shimozukushiki a răspuns:

Pentru că ai scris corect îți răspund. (un lucru rar întâlnit în ziua de azi)
Ce anume vrei să știi?

| sabin89 a răspuns (pentru Shimozukushiki):

Nu a scris corect. A pus o paranteză închisă fără să existe și una deschisă. happy