| beea22 a întrebat:

Heys...am sa va intreb ceva cei care sunt mai speriosi de fel sa nu citeasca asta: voi credeti in bloody mary? ati vazut-o, ati citit despre ea? ati facut acel test cu oglinda? a mers? este adevarata sau va ramane pe veci o legenda urbana?

6 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Legenda...nu stiu daca exista magie spirite sau ceva dar daca tot vrei sa te joci cu focu' informeazate despre ocultism sau magie inferioara

| Skylar a răspuns:

Tu inca mai crezi in basme?

| LotusRadioactiv a răspuns:

Vai, ce m-am speriat, era sa fac un atac de cord!

| BeByTzZa a răspuns:

Eu cred ca o sa ramana` o legenda.happy

| Deealovestpu a răspuns:

Buna! Pfff...stiu testul ala parerea mea e ca e doar o legenda. odata chiar m-am distrat si i-am facut unei prietene o mica farsahee hee am decis cu ea ca eu voi face testul acesta si a doua zi am intrat pe mess pe id-ul mamei mele si i-am zis prietenei mele ca sunt mama mea si ca eu sunt in spital si ca eram dimineata in baie langa oglinda pe joslaughing)...n-a fost frumos din partea mea dar m-am distrat putinlaughing. testul nu merge, l-am incercat, m-am ales doar cu o mica ameteala happy

| constantin_5420 a răspuns:

Pai da am citit despre ia si nu stiu daca exista sau nu.Dar pritena ma vrea sa incerce.Cica la mizul nopti te duci in baie, aprinzi 6 lumanari si spui de 3 bloody mary, si vei spune frazele astea:blody mari aratate