| alexmoarti12 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=QiZPNwnTmPY : cum imi puteti explica acest video si ce parere aveti de acest om, Dynamo?

6 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

rolling on the floor El schimba pachetele de carti, nu e nimic magic in asta. uitate cu atentie la 0.16

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un truc foarte bun...
cand zice sa te gandesti la o carte tu nu le mai tii minte pe celelalte carti... orice carte ti-ai alege si ai da reply la video v-a disparea mereu cum zicea mihaituneup fiecare carte devine aceeasi litera dar opusul ei...el practic are cumva 2 pachete care le schimba iar tu la orice carte te-ai gandi el cand schimba pachetul cartea la care te gandesti dispare

| soloangel01 a răspuns:

Sincer sa fiu...nici nu m-am uitat la video.Ce face el se numeste iluzionism(cred).Si la fazele alea mari, cum ar fi mersul pe apa, mersul pe o cladire, sunt efecte speciale, ca intr-un film.Este divertisment.Mai degraba m-ar uimi baba Vanga.

| EnciclopediaProstiei a răspuns:

Faza asta e copiata de la david copperfield, ca de altfel toate mizeriile lui de trucuri. un gunoi de om care s-a trezit cam tarziu, deja aveam david blaine, chris angel.ce ne mai trebuia inca un boschetar de asta
eu l-as pune la zid si l-as impusca fara cel mai mic regret

| anonim_4396 a răspuns (pentru EnciclopediaProstiei):

Dynamo e cu mult peste ce ai enumerat tu acolo...aia toti sunt niste mapeti

| mihaituneup a răspuns:

Se schimba toate cartile de ex K de trefla define K de inima neagra. s.a.