| alex500 a întrebat:

Am ramas tampit.Ce parere aveti? http://www.youtube.com/watch?v=QiZPNwnTmPY

Răspuns Câştigător
| inconscient a răspuns:

Nu e posibil asa ceva! Doamne! straight face Imposibil! rolling on the floor

| Mgautier a răspuns (pentru inconscient):

Este posibil, iti spun eu happy
Stiu cum il face tongue
Numai bine

| inconscient a răspuns (pentru Mgautier):

Si eu stiu!
E si un video pe youtube care explica! laughing
Dar la prima vedere e super!

| Mgautier a răspuns (pentru inconscient):

Mda e bun happy

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia să obţii reacţii de uimire sau râsete?

| inconscient a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vreau sa ma cert din nou cu tine dar se pare ca ai ceva cu mine! Aceste doua reactii se inlantuie si sunt naturale! straight face laughing oh go on

| anonim_4396 a răspuns (pentru inconscient):

Probabil mă confunzi. Nu m-am certat cu nimeni pe acest site, niciodată. N-am nimic cu tine, pentru că nici nu ştiu cine eşti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Da,aiurea videoclip.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| Diana769 a răspuns:

Se joaca cu mintea. Imi place

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

Il cunosc e cel mai po[ular magician din lume si ce face e uimitor si imposibil dar mai uitate la filmulete deale lui se numeste '' Dynamo Magician Impossible''

| alex500 explică (pentru χƒяυмυѕιкαχ):

Era pe discovery...acum nu stiu daca mai e!

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns (pentru alex500):

Pe youtube poti gasi

| Cristinel1994 a răspuns:

Nu exista magie cea ce face el se numeste iluzinoism ia uitate aici http://www.youtube.com/watch?v=qTKGzZNmxd4

| karinitza a răspuns:

Imposibil