| ionut1134 a întrebat:

Cine imi poate explica acesti video http://www.youtube.com/watch?v=QiZPNwnTmPY...am imteles ca schimba toate cartile dar cum? este un videoclip daca ma filmez ppe mine facand asta sh mauit la video de 1000 de ori is aceleasi carti la video asta de fiecare data cand dau replay sunt alte carti cum e posibil? :/

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna dintre cărțile de la început nu apare în cărțile de la final. Ăsta e trucul. Adică, pe oricare o alegi nu mai ai cum să ți-o vezi pentru că niciuna de la început nu mai e acolo. Dar fiind concentrat doar la cartea pe care ți-ai ales-o, nu-ți dai seama că și restul au fost înlocuite cu altele. happy

| ionut1134 explică (pentru anonim_4396):

Asta mi-am dat seama happy dar nu inteleg cum de fiecare data cand ma uit la video sunt alte carti doar este filmat nu este live ca sa poata schimba cartile de fiecare data cand ma uit la video...deci am notat toate cartile pe o foaie de cand te pune sa alegi si dupa ce ti le arata si apoi am dat replay la video si erau alte carti cum e posibil?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ionut1134):

Sunt aceleași cărți, de câte ori vezi video-ul. Am verificat. Și nici n-are cum fi altfel pentru că e video.

Răspunsul l-am dat deja mai sus și-l găsești și la comentariile de la video pe YouTube. big grin