| SaveTheNature a întrebat:

Imaginati-va ca va aflati intr-o camera alba, patrata, goala, singur!
Sunteti surdo-mut. si nu aveti nici maini, nici picioare. Si camera este captusita cu un burete invelit in alb. De jur imprejur.
Din cand in cand cineva va aduce orez fiert si lapte, albus fiert,.
Cum faceti sa va distrati?

21 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

La ce dracu ma aflu intr-o camera captusita cu burete daca sunt si surd si mutlaughing? Pe seama acestui aspect m-as amuza...

| SaveTheNature explică (pentru Vizitiul):

Sa nu te poti sinucidetongue

| Vizitiul a răspuns (pentru SaveTheNature):

Imi pot tine respiratia daca e pana acolo.

| Ecea a răspuns:

Stand si admirand,eventual si gandindu-ma.
Deseori stau si vorbesc cu mine insumi, atat de mult imi place sa ma ascult, iubesc modul in care gandesc.
M-as distra de minune.

| Shammal a răspuns:

Prin imaginatie, as scoate sunete, as inca sa-l nimerec pe cel care-mi aduce mancare cu orez in ochi laughing, as iesi din corp si as face pe fantoma pacolo big grin

| Rapplex a răspuns:

Depinde la cat timp esti supus conditiilor. Poti sa te gandesti la anumite lucruri, dar daca stai mult, pot aparea afectiuni cerebrale(cum ar fi un retard mintal)winking

| SaveTheNature explică:

Va rog fara jigniri.E o intrebare.

| deceeu a răspuns:

B.u.g. Mafia - Exces pervers

Răspuns utilizator avertizat
| FemeileFac70LucruriCartofisi69 a răspuns:

Te plictisesti seara in camera si ai cerut niste sugestii ce sa faci?

| ღClauuღ a răspuns:

I-as pune piedica aluia care imi da sa mananclaughing nu glumesc, pai nu prea ai cum sa te distrezi decat daca ai urla prin camera uhuuu si te-ai plimba cu scaunul tau cu rotile. Daca ar fi cineva in situatia despre care vorbesti tu nu cred ca iar mai arde de distractie.

| SaveTheNature explică (pentru ღClauuღ):

Cine a spus ca in camera exista vreun scaun cu rotile?big grin

| Alexalice10 a răspuns:

Cine se mai gandeste la distracție când nu are nici mâini, nici picioare si pe deasupra mai e si surdo-mut? sad

| Antichrist a răspuns:

Joc sotron in falus

| Kitty20 a răspuns:

Poti sa te distrezi doar cu gandullaughingfunda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare ce distractie poti avea?
Nimic nu e mai rau decat sa fii singur si invalid.

| SimoDR a răspuns:

laughing Asta e cosmar nu imaginatie. Puteai sa lasi mainile si picioarele, dar sa adaugi obligatia purtarii unei uniforme albe. Daca nu aduce cineva mancare, in lipsa membrelor, trebuie sa ne dea sa mancam, nu? Banuiesc ca si tacamurile sunt albe, de unica folosinta, nu? Plastic! Pai ce distractie e mai mare in afara de accea de a varsa orezul pe jos si apoi sa incerci sa aduni bob cu bob?laughing

| love999 a răspuns:

Numar oi pana adorm! Sau daca nu pot sa dorm rup buretele cu gura!tongue big grin

| SweetyL a răspuns:

Cred ca as incerca sa aranjez mancarea intr-o forma amuzanta (ca de ex. iepuras sau norisor de vreme ce mancarea e alba) laughing