| SaveTheNature a întrebat:

Presupunem ca vrei sa va sinucideti.
Imaginati-va ca va aflati intr-o camera alba, patrata, goala, singur!
Sunteti surdo-mut. si nu aveti nici maini, nici picioare. Si camera este captusita cu un burete invelit in piele alba. De jur imprejur.
Din cand in cand cineva vine si te hraneste fortat.
Sa va sufocati nu aveti cum.
Cum va sinucideti atunci?big grin

11 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Imi rup gatul

| 3ntzz a răspuns:

Cred ca duci o viata cam grea daca la chestii de genu' iti sta gandu'... oricum de podea n-ai zis nimic ca este invelita cu ceva deci singura solutie ar fi sa te dai cu capul de podea pana te i-a naiba.

| AdiSR a răspuns:

Faci greva foamei!

| FemeileFac70LucruriCartofisi69 a răspuns:

Aw,mi-e mila de tine.Ti s-a acrit de zile.suna-ma pe mine (taspeaza cu limba sau cu fesele) si vin eu si te ajut.

| ProjectJackpot a răspuns:

Ai incercat cumva sa-ti musti limba si sa te ineci cu ea? Sau ai putea sa-ti scoti ochii cu degetele.
Sau cel mai simplu, sa-ti tii respiratia pana mori! lol...
Depinde daca esti sado-masochista sau nu.

| didina6850 a răspuns:

Iti tii respiratia pana mori

Răspuns utilizator avertizat
| quartz1999 a răspuns:

Ma musc pana mor.happy

| Eloisa a răspuns:

Imi tin respiratia sau imi inghit limba. laughing
Doamne fereste!hee hee

| Pepsii a răspuns:

Ma dau cu capul de pamant pana mor!big grin ( daca se poate o funda?)