| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a întrebat:

Noaptea ma ia frigul la picioare cu toate ca sunt bine invelit si e cald in camera, de la ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca, peste noapte, iti creste colesterolul si iti trage patura de pe picioare. Glumesc! De la circulatia sanguina. Si eu am aceeasi problema.

| Violleta2022 a răspuns:

Dormi cu sosete in picioare!

| untu a răspuns:

Pune un blid (bidon de plastic) cu apa calda sau fierbinte, inveleste intr-o carpa curata si pune sub plapuma, la picioarele tale si te va tine toata noaptea cald si vei putea dormi dusa si foarte bine odihnit (a).

| vocea a răspuns:

Ai circulatia proasta la sange, trebuie sa tii le incalzesti.

| WhiteLife a răspuns:

S-ar putea sa ai probleme de circulație. Pentru orice eventualitate, poți vizita oricând doctorul.