| sopranaCadaverica a întrebat:

In ce an a fost vazuta ultima oara cometa Halley in Romania?

4 răspunsuri:
| gheorghe699 a răspuns:

9 februarie 1986, si va fi vazuta din nou in anul 2061, 28 iulie ....de cei care traiesc.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru gheorghe699):

Eu am vazut-o si in 1901 si sigur o sa o vad si in 2061. Va astept cu o bere

| gheorghe699 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Multumesc,dar cred ca in 2061, voi fi plecat putin...dar nu mult, doar o 'vesnicie".

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru gheorghe699):

Coane Spirace. Ma lasi cu adminii TPU pe cap!? Doar in tine imi este nadejdea!winking laughing Nmic nu-i vesnic; nici macar erectia, dar genereaza eternitatea universului. laughing laughing laughing