| vasile48 a întrebat:

In urma unui accident, o persoana s-a traumatizat.
Ce consecinte poate avea aceasta situatie?

3 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Daca e trauma corporala,adeca miini rupte,picioare tot la fel,fata botita etc,etc,astia de la ortopedie au cam facut cunostinta cu aparatura sofisticata, au acum o tehnica si suruburi de-ti prind si capul de git. Daca e trauma psiho, e mai greu pentru ca asta cara dupa ea probabil ani intreci de psihoterapie daca nu o poti depasi singur.

| mgtow a răspuns:

Depinde de gravitatea accidentulu daca are sechele poate merge la psiholog sau urmeaza un tratament in caz ca i se aplica.

| CariocaAlba a răspuns:

Multe,multe consecinte.winking