| AvalohAlyn a întrebat:

Incotro credeti ca se indreapta omenirea?

https://m.realitatea.net/siria-razboi-rusia-sua_2144134. html

In ritmul asta se va ajunge la al treilea razboi mondial.Doamne fereste.

Ce parere aveti?

Cat de aproape suntem de un dezastru mondial?

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Cred ca te abati de la problemele tale si te uiti la probleme asupra carora nu ai nici un control, ofticandu-te aiurea si intristandu-i pe ceilalti.

Nu e mai simplu sa iti traiesti viata concentrandu-te pe problemele tale?

| SG1995 a răspuns:

Daca Rusia si SUA se bat doar in Siria ma indoiesc de existenta a unui WW3.

| Kerre a răspuns:

Dupa parerea mea existenta unui al Treilea Razboi Mondial este nula.

| Mateiu a răspuns:

Pana acum nimeni nu a prezentat vreun argument ca ne aflam aproape de un dezastru mondial!